15 травня — Міжнародний день сім'ї — день, що відзначається в системі Організації Об'єднаних Націй. Що цікаво — щороку день сім'ї присвячений певній тематиці. Вашій увазі — декілька українських традиційних національних страв, які сподобаються усім членам вашої сім'ї.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 українських традиційних солодких смаколиків, про які ви могли не знати
5 українських національних страв, які смакуватимуть усій сім'ї
Борщ
Борщ, мабуть, найвідоміша українська страва. Він готується з буряка, картоплі, моркви, цибулі та м'яса (або без). Зазвичай, український борщ подається зі сметаною та чорним хлібом. Борщ офіційно визнано українською стравою та внесено до культурної спадщини ЮНЕСКО.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Борщ без єдиної краплі води: спеціальна страва для ЗСУ (відео)
Фото: Pexels
Вареники
Вареники — дуже популярна українська страва. Це пельмені з начинкою, яка може бути з картоплі, грибів, сирів або м'яса. Також дуже популярними в Україні є вареники з вишнями. Вареники зазвичай подаються з сметаною та вершковим маслом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як приготувати вареники з вишнями: рецепт від мами ведучого Тімура Мірошниченка (відео)
Фото: Unsplash
Голубці
Голубці — це страва з м'яса (або грибів) та рису, завернута у капусту. М'ясо змішують з рисом, завертають у капустяні листки та варять у соусі. Це дуже смачно та поживно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пісні голубці з картоплею та грибами: рецепт від Валентини Хамайко в "Сніданку з 1+1"
Фото: Freepik
Деруни
Деруни — це картопляні млинці. Терту картоплю змішують з яйцями та борошном, формують у млинці та смажать їх на сковороді. Деруни зазвичай подаються зі сметаною.
Фото: Freepik
Українська ковбаса
Ковбаса — це традиційна страва, яку роблять зі свинини, яловичини, курятини та іншого домашнього м'яса. Готується із заздалегідь почищених та помитих свинячих кишок, які заповнюють фаршем або нарізаним шматочками м'ясом із салом у різних співвідношеннях. Приправами для домашньої ковбаси, залежно від рецепта, є мелений чорний перець, часник, гірчиця, кмин та ін.. Після начиняння кінці кишок зв'язують, а потім підварюють та запікають у печі або на пательні.
Фото: Freepik
Які страви з пшона готували наші пращури, дивіться: